Jolanta Maksymiak

Nazywam się Jolanta Maksymiak, miło mi. Ta modowa strona butik LaVie to mój butik odzieżowy, który prowadzę już od 2015r. Skąd nazwa? LaVie to życie, a że moje życie nie zawsze było usłane różami, ważne było dla mnie, by nazwę butiku bezpośrednio związać ze swoim życiem. Kiedy otworzyłam butik LaVie, otworzyłam też nowy etap w swoim życiu. Dlatego bardzo utożsamiam się z marką i zależy mi na tym, by moje Klientki nie tylko kupowały u mnie ubrania, ale również miło spędzały z nami swój czas.

Mottem mojego butiku jest dobra energia dla kobiet. Cały czas wkładamy wiele pracy w to, by to miejsce nie było tylko butkiem na śląsku, w którym kobiety wydają swoje pieniądze na ubrania. Zależy nam przede wszystkim, na budowaniu społeczności, która wzajemnie napędza się do działania.  Bardzo szybko, butik został okrzyknięty przez Klientki jako najwspanialszy butik na śląsku. To powód do dumy, ale i nagroda za ciężką pracę, którą codziennie wykonujemy. Nie da się już zliczyć kilometrów pokonanych na trasie Siemianowice Śląskie- Łódź, bo to już dziesiątki tysięcy w ciągu ostatnich lat.

LaVie UNIQUE

4 lutego 2022 spełniłam swoje marzenie! Mimo ciężkich czasów, w jakich przyszło nam teraz żyć (pamiętacie jak jeszcze kilkanaście miesięcy temu, nie mogliśmy prowadzić działalności gospodarczej, ponieważ z powodu pandemii wszystkie sklepy były zamknięte?), udało się otworzyć Butik La Vie Unique. Było wiele chwil zwątpienia. Wielokrotnie zastanawiałam się, czy na pewno będzie to dobry moment, ale zaryzykowałam! Dla Was i dzięki Wam- dziękuję, za całe wsparcie. Otrzymałam je w trakcie realizacji mojego marzenia od moich Klientek, Pracownic i rodziny- jest ono nieocenione. To dzięki Wam, mogę się dzisiaj chwalić, że mamy nowy Butik LA VIE UNIQUE na mapie śląska. Czujcie się jego częścią i wpadajcie nie tylko z zamiarem zakupu ( chociaż będzie nam miło), ale również po to, żeby zobaczyć, jak tworzy się ta piękna historia.

Butik La Vie Unique powstał z pasji do dobrego stylu. Pewnego dnia, pomyślałam sobie. Brakuje sklepu w którym, można byłoby ubrać się cały rok, od święta( na imprezę). Nie brakuje salonów ślubnych i butików z odzieżą luksusową, ale być może na rynku jest też miejsce na towar wysokiej jakości w przystępnej cenie? I tak oto w Butiku La Vie Unique znajdzie stylizację, a docelowo ubierze się od stóp do głów ( śmiejemy się, że niedługo to nawet uczeszemy i umalujemy) przyszła Panna Młoda, mama Panny Młodej, świadkowa, no i goście weselni. Jak miło nam było, kiedy już w pierwszych dniach po otwarciu przychodziły do nas przyszłe Panny Młode z zapytaniem o ubiór dla siebie i swoich 4 świadkowych- dziewczyny jesteście niesamowite! Ważnym atutem naszego Butiku La Vie Unique jest jakość i cena. Warto zauważyć, że najdroższa sukienka ślubna kosztuje u nas 899zł! I nie jest to sukienka, którą znajdziecie w sieciówkach. To sukienka o nienagannym wykończeniu i detalach. Ma nawet dekolt wysadzany perełkami. Wierzcie mi, że niczym nie odstaje od tej za kilka tysięcy złotych. Oprócz tego, na stałe znajdziecie również stylizacje do biura, takie jak biznesowe garnitury oraz spódnice i bluzki, a także na inne imprezy okolicznościowe. Ubierze się u nas również mama dziecka komunijnego, dziewczyna na studniówkę ( tak jak moja córka), czy po prostu kobieta, która lubi ubierać się na elegancko.