Autorskie dresy La Vie?

Tak! Już są dostępne autorskie dresy La Vie w naszym Butiku LaVie. Wspólnie z marką Chiara wear postanowiliśmy stworzyć coś wyjątkowego. Czarny dres z wyszywanym napisem La Vie. Wysokiej jakości spodnie dresowe (80% bawełny) w kolorze czarnym oraz dwa rodzaje bluz: bluza hoodie oraz tradycyjna czarna bluza również z 80% bawełny. Wszystko w rozmiarze uniwersalnym. My wiemy czego potrzebują nasze Klientki, a Chiara wear wie jak to uszyć. Dlatego kolekcja La Vie, to nie tylko wyjątkowa dbałość o detale, ale też ciężka praca i ogromne serce włożone w to, by ten projekt doprowadzić do końca.

Butik LaVie ubrania szyte na miarę

La Vie znaczy życie. To nie tylko nazwa naszego butiku, ale też motto z którym się utożsamiamy. Wkładamy wiele serca i pracy w to, by dostarczać Wam najlepszej jakości ubrania. Projekt dresów La Vie zrodził się już dawno, lecz nigdy nie było dobrego momentu, by go sfinalizować. Skąd pomysł? Moim marzeniem było stworzyć coś dedykowanego dla Was. Bawełniany dres to ubranie ponadczasowe, które zwłaszcza sprawdzi się w okresie jesienno- zimowym.  Każda z nas ma w swojej szafie dres. To produkt, który zawsze jest na topie. Kolor czarny, może wiosną zdecydujemy się na inną kolorystykę, ale czarny to kolor który jest zawsze modny i do wszystkiego pasuje. Faktem jest również, że wiele Pań uwielbia ten kolor. Stąd decyzja o kolorze nie była zbyt trudna. Wyszywany napis La Vie to przede wszystkim wysoka jakość, ale i również trwałość. Chcemy, żebyście kojarzyły nasz butik La Vie nie tylko z modą, ale też z dobrym gustem i wysoką jakością. Wprowadzając do obrotu takie produkty, zawsze zastanawiamy się czy na pewno się Wam spodobają, czy ma to sens. Często przychodzą też chwile zwątpienia. Ale my zawsze ryzykujemy jeżeli chodzi o nowe projekty dla Was. Jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Miło nam, kiedy widzimy, że projekt sprawia Wam radość. Umówmy się więc, że ten dres to szacunek i podziękowanie dla życia, dlatego dumnie go noście! A my mamy nadzieję, że już wkrótce zostanie on okrzyknięty naszym bestsellerem.

Ubrania modnie i wygodne

W naszym butiku LaVie na pierwszym miejscu jest zawsze wysoka jakość ubrań i obsługi. Nasi dostawcy to polscy producenci ubrań. Zwracamy szczególną uwagę na jakość. Większość produktów jest bawełny, również organicznej. Często sami też współpracujemy bezpośrednio ze szwalniami z Polski, które szyją dla Was ubrania, powiększając tym samym portfolio produktów, które znajdziecie tylko u nas. Stale podążamy za najnowszymi modowymi trendami z nadzieją, że wybrane ubrania dla Was będą strzałem w dziesiątkę.  Dokładamy wszelkich starań i nie raz zostajemy do późnych godzin w pracy, by pakować dla Was paczki czy przygotować ubrania do sprzedaży. Nie macie pojęcia ile nawiązało się już znajomości i przyjaźni przez to, że staramy się być bliżej Was. Miło jest nam gościć Was w naszym sklepie stacjonarnym. A Internet daje możliwość spotkań online podczas transmisji live na Facebooku (niedziela 9:00, środa 18:00). Tworzymy butik z pasją, dlatego dostarczamy tylko modne i wygodne ubrania również online.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki