Miło mi, że zaglądasz na naszego bloga. Znaczy, to, że chcesz nas lepiej poznać. Butik LaVie, dzień dobry ONLINE!

 

Jolanta z Butiku LaVie

Moją przygodę z blogiem zacznę od przedstawienia się. Nazywam się Jolanta Maksymiak, miło mi. Ta modowa strona butik LaVie to mój butik odzieżowy, który prowadzę już od 6 lat. Skąd nazwa? LaVie to życie, a że moje życie nie zawsze było usłane różami, ważne było dla mnie, by nazwę butiku bezpośrednio związać ze swoim życiem. Kiedy otworzyłam butik LaVie, otworzyłam też nowy etap w swoim życiu. Dlatego bardzo utożsamiam się z marką i zależy mi na tym, by moje Klientki nie tylko kupowały u mnie ubrania, ale również miło spędzały z nami swój czas.

 

 

 

Najwspanialszy butik na śląsku

Mottem mojego butiku jest dobra energia dla kobiet. Cały czas wkładamy wiele pracy w to, by to miejsce nie było tylko butkiem na śląsku, w którym kobiety wydają swoje pieniądze na ubrania. Zależy nam przede wszystkim, na budowaniu społeczności, która wzajemnie napędza się do działania.  Bardzo szybko, butik został okrzyknięty przez Klientki jako najwspanialszy butik na śląsku. To powód do dumy, ale i nagroda za ciężką pracę, którą codziennie wykonujemy. Nie da się już zliczyć kilometrów pokonanych na trasie Siemianowice Śląskie- Łódź, bo to już dziesiątki tysięcy w ciągu ostatnich lat.

Modny butik LaVie

Tak oto w Siemianowicach Śląskich mamy swój sklep stacjonarny, do którego zawsze serdecznie Was zapraszam. Nie tylko na zakupy, ale również na miłą rozmowę w babskim gronie. Czasy się zmieniają, a my chcemy być zawsze na topie. Dlatego swoją sprzedaż postanowiłam przenieść również do Internetu i nawiązać relacje nie tylko z Klientkami ze śląska, ale również z całej Polski. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli polubicie nasz profil na Facebooku i Instagramie. To tam, staramy się pokazywać co u nas słychać. Jak wygląda nasz dzień w butiku, jak przygotujemy Wasze zamówienia, czy w końcu jakie stylówki Wam oferujemy. Będzie nam miło, jeżeli dzięki Wam rozwinie się również nasz butik online i niedługo będziemy mogli pochwalić się mianem najwspanialszego butiku w Polsce. Życzymy miłego przeglądania naszych modowych kolekcji.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki