Czarne ubrania, a może kolorowe? Jakie ubrania lubisz?

Wiele kobiet stoi murem za teorią, że czarny wyszczupla i nadaje się na każdą okazję. Dlatego wiele z Was lubi ten kolor w swojej szafie. Wydaje się, że inwestycja w czarne ubranie po prostu się opłaca. Ubranie czarne będzie częściej wykorzystywane niż inne. Tak Wam się tylko wydaje. Drogie kobiety, to fakt, że czarny pochłania całe światło, dlatego obiekt wydaje się wtedy mniejszy. Jednak tę samą zaletę mają w sobie również inne kolory. Zdradzam Wam, że jeżeli macie coś w swojej sylwetce do ukrycia idealnie wyszczuplą Was również granat, ciemna zieleń i ciemny fiolet. Także od dzisiaj dziewczyny zmieniacie nawyki i ubieracie się w rozszerzonej palecie barw. Dobrze się składa, bo nasza nowa kolekcja ubrań w Butiku LaVie online wypełniona jest właśnie w te kolory.

Fiolet najmodniejszy w sezonie

Fiolet jest kolorem ciemnym, wyrazistym i chłodnym. Kolor ten mocno kojarzy się z bogactwem, władzą, luksusem i duchowością. Ciekawostką jest, że kiedy patrzymy na kolor fioletowy, pobudzamy tę część mózgu, która odpowiedzialna jest za wyobraźnię i rozwiązywanie problemów. W naszym butiku ostatnio wiele ubrań w kolorze fioletowym dlatego jeżeli macie jakieś małe troski, zapraszamy po ubrania w kolorze fioletowym, być może pomoże on w ich rozwiązaniu. To tak pół żartem pół serio. A dlaczego kolor ten uważany jest za luksusowy? W dawnych czasach barwniki do materiałów pozyskiwano z roślin i minerałów. Kolor fioletowy był wtedy najciężej dostępnym barwnikiem. Dlatego materiał ten był kosztowny i mogli sobie pozwolić na niego tylko ludzie zamożni tacy jak królowie, dwory królewskie, władze uniwersyteckie czy władze kościelne. Dlatego kolor ten utożsamia się z wyższością. Dzisiaj kolor fioletowy jest już dostępny dla wszystkich, dlatego zapraszam Was do zabawy kolorami i wybierania fioletu. Idealnie komponuje się z bielą, beżem, jasnoniebieskim, czernią i granatem. Kolor ten będzie stanowił mocny element, a reszta barw będzie tłem.

Paleta barw. Jak łączyć kolory?

To jakimi kolorami się otaczasz, wpływa nie tylko na Twój wygląd, ale również na samopoczucie. Ile razy usłyszałyście, ale Ty pięknie dziś wyglądasz. W zasadzie nie robiąc tego dnia nic nadzwyczajnego ze swoim wyglądem. Chodzi o kolor ubrań. Jest on kluczowy. Pewnie nie raz spotkałyście na ulicy osobę ubraną w kolor czarny. Wyglądała smutno i staro. Dlaczego? Ten kolor nie pasował do jej typu urody. Słyszałyście kiedyś o kole kolorów? To 12 barw czystych, które powstały z połączenia kolorów podstawowych: czerwonego, niebieskiego i żółtego. Kolory te można nie tylko dowolnie mieszać ze sobą, ale również przyciemniać i rozjaśniać. Nie zawsze jednak odpowiednio dobrana kolorystycznie stylizacja będzie wyglądała dobrze na dwóch różnych osobach. Dlaczego? W zabawie kolorami ważna jest indywidualna analiza kolorystyczna. Wyróżniamy w niej 4 pory roku: wiosna, lato, jesień, zima i 12 typów urody. Analiza kolorystyczna wykonywana jest zarówno paniom, jak i panom, pozwala na idealne dopasowanie kolorystyczne do danego typu urody. To właśnie wtedy wyglądasz na ulicy olśniewająco, kiedy Twoja stylizacja dopasowana jest do Twojego typu urody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki